SEO Agency > اخبار > وبلاگ > نکات مهم در ثبت لوگو – طراحی لوگو – پردیس ثبت

نکات مهم در ثبت لوگو – طراحی لوگو – پردیس ثبت

 • ارسال شده توسط: admin
 • دسته بندی : وبلاگ

 و نکات مهم در ثبت لوگو

چرا به ثبت لوگو نیاز داریم ؟

لوگو مهم است چون :

 1. نشان دهنده هویت کسب و کار است . لوگوی شما بر روی محصولات نشان دهنده مالکیت شما نسبت به آن محصول است . لوگو نشان می دهد که شما چه محصول و خدماتی را برای مصرف کنندگان تولید می کنید .
 2. جلب مشتری می کند ؛ آرم و لوگویی که شما بر روی بسته های محصولات خود قرار می دهید باید به گونه ای باشد که نظر مشتریان را جلب کند و امیدوار باشید که محصول شما خریداری شود .

  آرم و لوگو طراحی شده باید مرتبط با فعالیت کاری متقاضی باشد .

  creative background with lightbulb 1284 4658 300x300 - نکات مهم در ثبت لوگو - طراحی لوگو - پردیس ثبت
  نکات مهم در ثبت لوگو

 3. متمایز شدن از رقبا ؛ آرم و لوگو باید برای نشان دادن خدمات یا محصولی خاص باشد . برای داشتن یک لوگو خوب باید جرات متفاوت بودن را داشته باشید . آرم باید نشان دهد که شما چه کسی هستید و محصول وخدمات شما کاملا قابل تشخیص از سایر رقبا باشد .
 4. افزایش وفاداری به لوگو و برند ؛ ثبت لوگو و برند می تواند به شما کمک کند که مشتریانی را که پیدا کرده اید حفظ کنید و آنها را ترغیب به وفاداری از برند خود کنید . معمولا شرکت های بزرگ پس از ثبت لوگو و داشتن موفقیت ، تغییری در لوگوی خود ایجاد نمی کنند ؛ چرا که مشتریان به آن عادت دارند و تغییر آن امکان از دست دادن مشتریان را به همراه دارد .

مقاله مرتبط : قوانین ثبت لوگو

وفاداری مشتری به برند و لوگو  چیزی است که هر برند چه بزرگ و چه کوچک شدیدا به آن نیاز دارند و باید سعی کند که آن را در مشتریان خود تقویت کند .

اگر مشتری به برند شما اعتماد کند ، به آن وفادار خواهد ماند و در بین انبوهی از محصولات و خدمات مطمئنا برند شما را انتخاب خواهد کرد .

ما در پردیس ثبت با اتکاء به تجربه متخصصان حوزه حقوق ثبت تجاری، تضمین بهترین کیفیت و کوتاه ترین زمان را برای امور ثبتی شما داریم.

با ما جهت مشاوره رایگان تماس بگیرید

021-28427623

09129371058

 1. ثبت لوگو ، امکان تجاری سازی آن را بوجود می آورد . شما می توانید آن را بر روی تمامی بسته ها ، محصولات و در صفحات اجتماعی خود قرار دهید . و براحتی با آن بازاریابی انجام دهید .

لوگو معرف یک کسب و کار است ، با توجه به گستردگی و تکامل بازاریابی ها این طرح و لوگو است که می تواند تاثیر زیادی بر انتخاب مردم بگذارد .

checklist in flat design 23 2147605431 300x300 - نکات مهم در ثبت لوگو - طراحی لوگو - پردیس ثبت
نکات مهم در ثبت لوگو

چه مواردی درطراحی  لوگو تاثیر گذار است :

 • لوگوی طراحی شده و تجاری شده را تغییر ندهید . این کار باعث می شود مشتریان دچار سردرگمی شوند که این آیا همان برند است یا نامی مشابه آن ، که نتیجه می تواند کاهش مشتریان می شود .
 • طراحی لوگو ، یک طراحی ساده و منحصربفرد به همراه رنگ می تواند طرحی ایده آل باشد . رنگ در طراحی لوگو بسیار مهم است چرا که هر رنگ در طراحی مفهوم خاص خود را دارد .
  مثلا قرمز نشان دهنده اهمیت و سفید نشان دهنده سلامت است .

رنگ های مورد استفاده در طراحی لوگو باید با اهداف و دید شرکت مطابقت داشته باشند .

set of colorful abstract background design 53876 58373 300x300 - نکات مهم در ثبت لوگو - طراحی لوگو - پردیس ثبت
ت مهم در ثبت لوگو
 • طرح لوگو شما باید ویژگی های خاص فعالیت شما را شامل شود . گاهی دانستن این که کاربر چه چیزی از یک نام برند می خواند می تواند کمک کننده باشد .
  در زمان طراحی لوگو به این موضوع فکر کنید که دیدن لوگو ، چه تاثیری می تواند بر مخاطب شما بگذارد .

*ثبت لوگو می تواند حس اعتماد را در مشتریان و کاربران تقویت کند و هر چه این اعتماد بیشتر شود کسب و کار شما قوی تر خواهد شد .

مایکل بیروت ، طراح معروف می گوید : ” لوگو یک ظرف خالی است که به تنهایی معنایی ندارد و این کاربران و مشتریان هستند که با اعتماد و وفاداریشان به آن ارزش می دهند و آن لوگو را تاثیر گذار می کنند . “

با مراجعه به سامانه اداره مالکیت معنوی می توانید لوگوی خود را به ثبت برسانید .

ثبت برند تجاری بسیار تخصصی و تجربی است . مشتریان زیادی در سال های اخیر به ما مراجعه نموده اند و از ثبت ناقص و یا اشتباه با صدمات جبران ناپذیری مواجه شه اند . ما در ثبت پردیس با دانش و تجربه کارشناسان خود بالاترین سرعت و کیفیت امور ثبتی شما را تضمین می کنیم  .

دیدگاهتان را بنویسید